Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik

Evet. Almayı düşündüğünüz ders paketine tıkladıktan sonra açılan sayfada bulunan "örnek dersler" kısmına tıklayarak izleyebilirsiniz.

Alışveriş

Sitemizden video ders paketi satın alabilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz

 1. Alış veriş yapabilmek için üye olabilir ya da misafir alış verişi seçebilirsiniz.
 2. Kayıt sayfasında sizden istenen bilgileri lütfen doldurunuz.(Satın almak istediğinizde sizden istenen TC kimlik numarası sadece fatura için gereklidir deneme üyeliğinde TC kimlik numarası talep edilmez)
 3. Kaydolduktan sonra dilediğiniz ürünü uygun kategoriden seçip "Sepete At" butonuna bastıktan sonra sepetinize ekleyiniz ya da "Hemen Al" butonuna basıp doğrudan ödeme sayfasına gidebilirsiniz
 4. Ürün sepetinize eklendikten sonra sayfanın sağ üst tarafında bulunan sepetim kısmının üzerine gelip sepetinizi görebilirsiniz
 5. Sepetinizin üzerine geldiğinizde açılan kısımda "Ödeme Yap" bölümüne tıklayınız.
 6. Şu an da ödeme sayasındaki adımları takip ederek devam ediniz
 7. Bu sayfada ödeme yönteminizi seçiniz ("Kredi Kartı" ya da "Banka Havalesi/EFT")
 8. Son olarak siparişi onaylayın işleminiz tamamlandı

Sistemimizden alış veriş yapabilmek için kayıt ol a tıklayıp kaydolabilir ardından satın almak istediğiniz ürünün altında buluna "Sepete At" butonuna tıklayarak ürünü sepete atabilir ardından sayfanın sağ üst tarafında bulunan "Sepetim" kısmına giderek "Ödeme Yap"a tıklayarak ödeme sayafasına ulaşabilirsiniz. Ya da almak istediğiniz paketin altında bulunan "Hemen Al" butonuna tıklayarak ödeme sayfasına doğrudan ulaşabilirsiniz.

Sitemize kaydolabilmeniz için sayfamızın en üst kısmında yer alan "Kayıt Ol" a tıklayıp gerekli bilgileri doldurduktan sonra alış-veriş yapabilirsiniz

indirim kuponlarının kullanımı için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Uzaktan eğitim sistemi

Sistemimiz 2017 KPSS, KPSS A, ÖABT, ALES, DGS ve YDS ile tam uyumludur. Sınav hazırlığı süreci içerisinde ÖSYM'nin gireceğiniz sınav içeriğinde bir değişiklik yapması durumunda ders içerikleri en kısa sürede güncellenecek ve değişiklikler satın aldığınız pakete ek bir ücret talep etmeden eklenir.

Doğru haklısınız; youtube de istediğiniz ders ile ilgili pek çok video var. Ama dikkatten kaçmaması gereken bir kaç nokta var.

 • Bu dersler düzenli bir sırada olmayabilir
 • Konularda eksikler olabilir bu durumda dersin ilgili konusunu bir başka öğrentmenden dinlemeniz gerekebilir.
 • Dersler eski olabilir,
 • Anlatılan derste doğru bilgiler bulunmayabilir.
 • Dinlediğiniz derse ait dokumanlara ulaşmanız mümkün değildir.
 • On-line testler bulamazsınız.

Arke Uzaktan Eğitim sisteminde ise;

 • Sistemimizde tüm derslere düzenli bir sıra içinde ulaşırsınız.
 • Ulaştığınız bilgiler eksiksizdir ve sınavlarda ÖSYM nin yaptığı ani değişikliklere hemen uyarlanır bilgiler günceldir.
 • Profesyonel bir kadrodan eğitim alırsınız ve bizden aldığınız bilgiler kesin doğrudur.
 • İzlediğiniz derslerin slaytlarına ulaşabilir ve ders çalışırken alacağınız notları bu slaytların üzerine not alabilirsiniz.
 • Sistemimizde yüzlerce soruya bir tık ile ulaşabilirsiniz.

Arke Uzaktan Eğitim Sistemini mesai saatleri içinde(9:00 - 19:00) kredi kartı ile satın almanızın hemen ardından üyelik bilgileriniz sisteme girilecek ve hesap aktivasyonunuz yapılacaktır. Eğer ödemeyi Banka Havalesi/EFT si ile yaptıysanız ödemenizi Havale/EFT bildirim formunu doldurup bize bildirmeniz hesap aktivasyon sürenizi kısaltacaktır. Sisteme girişteki kullanıcı adınız varsayılan olarak mail adresiniz olacak ve şifreniz telefon numaranızın son 6 hanesi olacaktır. Sisteme ilk girişten sonra şifrenizi değiştirmenizi öneririz. Sistemi satın aldıktan sonra mail adresinize üyelik bilgileriniz gönderilecektir.(Önemsiz(spam) e-Posta kutunuzu kontrol ediniz)

Sistemi satın aldıktan sonra dilediğiniz yerde dilediğiniz kadar hiçbir sınırlama olmadan izleyebileceksiniz.

Evet! Sistemdeki video dersler her yıl güncellenenip zenginleştirilir ve sınavadaki değişikliklere uygun hale getirilir satın aldığınız paket dahilinde sizlere ücretsiz sunulur.

Hayır. Sistemdeki dersler öğretmenlerimizin tıpkı sınıf ortamında ders anlatır gibi dersini anlatması sırasında oluşturulan profesyonel kayıtlardır. Online sınıf ortamında öğrencilerin yazı paylaşabileceği bir pencere bulunması ve sınıf içi gerekli gereksiz dialoglara sebebiyet vermesi canlı dersler yerine sınıf ortamında sadece öğretmenin bulunduğu ve sadece ders anlattığı videoların hazırlanmasının sebebidir.

Hayır. Sistemimiz sadece internet üzerinden çalışmaktadır. Sistemi aldıktan sonra internete bağlı bir cihazdan giriş yaparak videoları izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Sistemi satın aldığınız günden sınava gireceğiniz güne kadar dilediğiniz kadar izleyip kullanabilirsiniz.

Video dersleri anlatan öğretmenlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiyi www.arkeuzaktanegitim.com.tr adresine giderek kadromuz kısmından edinebilirsiniz.

Arke Uzaktan Eğitim sistemindeki video dersleri MAC tabanlı cep telefon ve tabletler(iPhone, iPad), Android tabanlı cep telefonu ve tabletler(Galaxy S, Galaxy ACE, Galaxy TAB, Galaxy Note, LG G2, LG G3, ASUS, Huaweii, Lenovo vb) ile tamamen uyumludur.

Evet sistem üzerinde bulunan testleri etkileşimli web arayüzü sayesinde çoktan seçmeli, boşluk doldurma, doğru-yanlış ve eşleştirme soruları şeklinde çözebileceksiniz. Test sonrasında doğru ve yanlış cevapladığınız sorularla ilgili dönütler alacak ve eksiklerinizi belirleyebileceksiniz. On-Line testler hakkında fikir sahibi olabilmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz

Sistemdeki dijital soru bankaları tek tek alınabileceği gibi paket olarak daha uygun fiyata da alınabilir. Tek paketlerdeki sorular ile paket halinde satılan sorular aynıdır. Lütfen alışveriş verişte buna dikkat ediniz On-Line testler hakkında fikir sahibi olabilmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Hayır. Sistemdeki soru bankaları on-line olarak, interaktif bir arayüz aracılığıyla çözülebilmektedir. Her test sonunda doğru cevap sayınız, yanlış cevap sayınız ve yanlış cevapladığınız soruların doğru cevapları geri bildirim olarak sunulur.

Hayır. Video ders sitesindeki videolar her hangi bir program ile indirilememektedir bu sebeple videoları indirip bilgisayarınıza kaydetmeniz mümkün değildir.

Arke Uzaktan Eğitim Video ders sistemini aylık 4 GB lık bir internet paketi ile 30 ila 40 dersi sorunsuz izleyebilirsiniz. Eğer videoları düşük çözünürlükte izlerseniz aynı kota ile daha fazla video ders izleyebilirsiniz.

Sistemi satın aldıktan sonra sisteme giriş yapabilmeniz için ödemenizin onaylanması gerekmektedir. Eğer ödemenizi kredi kartı ile yaptıysanız ödemeniz 10-15 dakika içinde onaylanacaktır. Eğer ödemeyi Banka Havalesi/EFT si ile yaptıysanız ödemenizi Havale/EFT bildirim formunu doldurup bize bildirmeniz hesap aktivasyon sürenizi kısaltacaktır. Sisteme giriş için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Evet. Almayı düşündüğünüz ders paketine tıkladıktan sonra açılan sayfada bulunan "örnek dersler" kısmına tıklayarak izleyebilirsiniz.