Teslimat Bilgileri

Seçtiğiniz ürünlerin eğer kargo gerektiriyorsa anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından firmamız garantisi ile size teslim edilecektir. Eğer kargo gerektirmiyorsa satın aldıktan sonra tarafımızdan aranarak ya da e-posta yoluyla, sisteme giriş için gerekli bilgiler tarafınıza sunulacaktır. İşlemlerin daha kolay yürüyebilmesi için kullanıcı adınız; sisteme kaydolurken kullandığınız mail adresiniz, şifreniz ise cep telefonunuzun son altı hanesi olarak belirlenecektir. Sisteme ilk girişinizde şifrenizi değiştirmenizi önemle rica ederiz.

Satın alma saatiniz 9.00-19.30 saatleri arasında ise sisteme girişiniz için gerekli bilgiler aynı gün, eğer bu saatlerin dışında ise hemen ertesi gün tarafınıza telefon/e-posta yoluyla bildirilir.  Satın aldığınız ürünün kargo gerektirmesi halinde; mesai saatleri(9.00 - 17.30) arasında alışveriş yaparsanız ürün aynı gün, mesai saatleri dışında alışveriş yaparsanız ürün ertesi gün kargoya verilir.

Gerekli bilgiler tarafıza ulaştıktan ya da yukarıda belirtiği şekilde kaydınız yapıldıktan sonra tarayıcınızın adres satırına www.arkeuzaktanegitim.com.tr yazarak ya da bu bağlantıya tıklayarak video ders sitesine ulaşabilirsiniz. Sistemle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde 0312 433 36 60 numaralı telefonu arayarak ya da satis@arkeuzaktanegitim.com.tr adresine e-posta göndererek destek talep edebilirsiniz